darmowy e-book: „5 kroków do jedzenia z głową”

Poradnik dla kobiet, które chcą bez frustracji zmieniać nawyki żywieniowe, jeść z intuicją i głową.

Co znajdziesz w środku?

  1. Podpowiedzi, które pomogą Ci poznać, co stoi za zachciankami i jak sobie z tym radzić.
  2. 5 kroków, które prowadzą do jedzenia świadomego, jako wstęp do  jedzenia intuicyjnego.
  3. Praktyczne ćwiczenia, które pomagają w utrzymaniu długotrwałych efektów.
  4. Proste w użyciu wskazówki, jak na szybko „gasić pożary” (czyli – jak nie otwierać przysłowiowej lodówki, gdy nie ma takiej potrzeby).
  5. Ćwiczenia i wskazówki, jak znaleźć w sobie motywację do zmiany i nie polegać na mitycznej sile woli.
  6. Prosty w użyciu schemat komponowania zdrowego i zbilansowanego posiłku.
  7. Zaproszenie do darmowej sesji konsultacyjnej, o której sama zdecydujesz. 

 

 
Jeśli  masz wrażenie, że wprowadzenie  zmian  w  diecie  wymaga dużych  nakładów  energii,  to  zapraszam Cię  do  przejścia  przez  ten  proces  ze  mną  w  poradniku.
Sprawdzi się też,  jako „ściąga na lodówkę”.

Kim jestem?

Jola Hildebrandt

Mentorka i coach kryzysowy kobiet, socjolożka, psychodietetyczka. Pomagam kobietom znaleźć złoty środek pomiędzy tym, co wiemy i co powinnyśmy robić, a tym jak “chcemy, aby było” w kontekście nie tylko wagi, ale również harmonii pomiędzy psychiką i ciałem. Specjalizuję się w empatycznej zmianie nawyków żywieniowych i podejściu do swojego ciała.  Prowadzę bloga i podcast, w którym inspiruję do szerszego spojrzenia na dietę (i nie tylko).  Jestem twórczynią i właścicielką marki „Z Głową w Lodówce”.
Prywatnie – podobnie jak u innych. A dla zmiany własnej perspektywy i zwiększenia dawki ruchu, od trzech lat  uczę się jak na tzw. „spontanie i bez spiny” poruszać brzuchem w rytm muzyki odmiennych nam kultur;)). Różnie mi to wychodzi ale się nie poddaję, bo chcę i mogę.

Wrażenia innych kobiet po przeczytaniu e-booka:

„Jestem pod wrażeniem, że e-book napisany jest w tak przystępny sposób. Kiedy czytam coś, co jest napisane trudnym językiem, to zwyczajnie nie chce mi się tego czytać. A tutaj taka niespodzianka.” – Beata

„ Z głową w lodówce to absolutny fenomen. Już w darmowym (i przepysznym ) ebooku jest tyle wiedzy, że można zacząć naprawiać swoje relacje z lodówką od razu!” –  Katarzyna

Pobierz bezpłatny eBook

5 kroków do jedzenia z głową!